0212 506 30 70

0212 495 09 98

0545 565 65 05

Hakkımızda

Firmamız; 2011 yılında İstanbul Küçükçekmece Atakent bölgesinde toptan ve perakende günlük çiğ süt ve doğal ürünler satışı amacı ile kuruldu.

Ana ürünümüz günlük çiğ süttür. İnek,manda ve keçi sütü yanında kendi imalatımız olan yoğurt, tereyağ ve kaymak,dondurma ve kaliteli üreticilerden temin ettiğimiz doğal yumurta, kefir, peynir çeşitleri, zeytin, zeytinyağı, bal, pekmez, marmelat vb. ürünleri de müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Hastalıklardan arındırılmış çiftlik belgesine "Ari Çiftlik Belgesi" sahip olan çiftliğimiz, ülkemizin en modern süt üretim çiftliklerinden biridir. İneklerimizin tamamı yağ, kuru mad-de ve protein oranı Holstein cinsi ineklere göre % 15-20 daha fazla olan "Simental" cinsi inektir.

Çiftliğimizde inekler otomatik sağım sistemi ile el değmeden sağılmaktadır. Sağılan sütler 37 dereceden 4 dereceye hızla soğutularak soğutuculu süt tankında muhafaza edilmektedir. Sütün 4 derece sıcaklığa düşürülmesi bakteri çoğalmasını engeller ve sütün dayanıklılığını artırır.

Çiftlikten alınan sütler,İzalasyonlu araçlar ile, sütün sıcaklığını 0,+4 derece arasında koruyarak İstanbul K.Çekmece'de bulunan merkez depomuza getiriyoruz. Depomuzda soğutuculu ve izalasyonlu süt tanklarına aktarılır. Sütler filtreden geçirilerek, perakende satış için tek kullanımlık pet şişelere dolum yapılır. Sütler sağımdan itibaren 24 saat içerisinde son tüketiciye ulaştırılır.

Neden Trakya Çiftlik Sütü Tercih Etmelisiniz ?

%100 Doğal Katkısız
Hijyenik Sağım
Eve Servis